7. april: Hombissalon Zürich (Švica), Schumann in Dvorak Klavirski kvintet

9. april: Hombissalon Zürich (Švica), Schumann in Dvorak Klavirski kvintet

13. april: Musik an der ETH Zürich (Švica), Schumann in Dvorak Klavirski kvintet

13. februar: Tanja igra v živo in predstavi Slovenijo na oddaji Europe@Home ob 19h na Arte TV (https://www.arte.tv/en/videos/102131-002-A/daniel-hope-tanja-sonc-and-marie-hauzel/)

12. – 14. maj: Bonn Festival, Daniel Hope in ZKO Kvartet; Beethoven Haus,Bonn(Nemčija) (www.beethoven.de)

23. maj: Cerkev Fischental (Švica), program s pianistko Yulio Miloslavskayo; 9:45

29. maj: Galerie Agénor Zürich (Švica), Leclair duo in Dvorak Terzetto; 17:00

1. – 4. julij: Sonc Festival, Radeče (Slovenija); 19:30

30. julij: Sumito koncert, Klosters (Švica); 19:30

7. avgust: Hiša Podlog kulturna rezidenca (Slovenija), Sonc Kvartet; 18:00

29. avgust: Festival der Stille; Propstei Wislikofen (Švica); Après-midi d`Orient; 17:00

8. september: Koncert s kitaristom Aljažem Cvirnom, Galerie Agénor Zürich; 19:30

10. & 11. september: Koncert za Banko Slovenije, Ljubljana

7. oktober: Cankarjev dom Ljubljana (Slovenija), 30. letnica Banke Slovenije

15. oktober: Sumito koncert, Albergo Ascona (Švica); 19:30

16. oktober: Sumito koncert, Collegio Papio Ascona (Švica); 19:30

19. oktober: Schloss Elmau (Nemčija), Daniel Hope Woche, Tchaikovsky: Sekstet Souvenir de Florence; 17:00

20. oktober: Schloss Elmau (Nemčija), Daniel Hope Woche, Brahms Klavirski kvintet, 17:00

21. oktober: Schloss Elmau (Nemčija), Daniel Hope Woche, Schubert Quartettsatz, Brahms Godalni kvintet op.111; 17:00 (https://www.schloss-elmau.de)

11. november: Carpe artem cikel, Duo in klavirski kvintet program, Kazinska dvorana SNG Maribor, Slovenija; 19:30

27. november: Hombis Salon Zürich, Duo in trio program s pianistko Yulio Miloslavskajo in violistom Ribalom Molaebom

11. januar 2020: ZHdK, Poslovilni koncert za prof. Noro Chastain, Zürich (Švica); 19:30

7. februar 2020: Sumito, Koncert komorne glasbe, Klosters (Švica); 19:30

28. marec 2020: Eggenfelden klassisch, Pfarrkirchen (Nemčija); 20:00

29. marec 2020: Eggenfelden klassisch, Bad Birnbach (Nemčija); 17:00

11. april 2020: Molaeb Festival, Baissour (Libanon)

10. maj 2020: ZKO, Koncert komorne glasbe, godalni kvartet, Zürich (Švica); 11:00

https://zko.ch/events/kammermusik-mai-20/

16. – 18. junij 2020: Daniel Hope & Friends, Schloss Elmau (Nemčija); 20:30

2. – 5. julij 2020: Sonc Festival, Radeče (Slovenija); 19:30

3. – 5. september 2020: Eggenfelden klassisch, Nemčija, (Beethoven kvintet, Strauss in Čajkovski sekstet)

2. oktober 2020: Gotthard Klassik-Festival Andermatt (Švica)

16. oktober 2020: Sumito, Koncert komorne glasbe z godalnim kvartetom, Ascona (Švica)

6. december 2020: Fraumünster Zürich, Koncert komorne glasbe, 17:00

11. december 2020 Vivaldi: Koncert za štiri violine op.3 št.10 in Zürcher Kammerorchester, Zürich (Švica)

17. december 2020: Bach: Koncert za dve violini v d molu in Zürcher Kammerorchester, Zürich (Švica)

15. februar 2019: Sumito, Koncert komorne glasbe, Klosters (Švica); 19:00

5. april 2019: Eggenfelden klassisch, München (Nemčija)

7. april 2019: Eggenfelden klassisch, Landshut (Nemčija); 16:00

20. april 2019: Komorni orkester Etihad, Amman (Jordanija); 19:30

30. maj – 1. junij 2019: Molaeb Festival, Libanon

23. junij 2019: Koncert duetov, Yamaha Music School, Zürich (Švica);14:00

5. julij 2019: Sumito, Koncert komorne glasbe, godalni oktet, Zürich (Švica); 19:30

25. – 30. julij 2019: Sonc Festival, Radeče, (Slovenija); 19:30

22. september 2019: ZKO, Koncert komorne glasbe, godalni kvartet, Zürich (Švica); 11:00

23. oktober 2019: 80. obletnica Akademije za glasbo, godalni kvartet, Cankarjev dom, Ljubljana (Slovenija); 19:30

9. november 2019: Sumito, Koncert komorne glasbe, godalni trio, Zürich (Švica); 16:00

29.9.2018 Ascona – Hotel Ascona 19.00; Bach, Brahms, Beethoven (kvartet)

19.8.2018 Giverny –  Musée des impressionnismes, 15.30; Hersant: Trio
http://musiqueagiverny.fr/

18.8.2018 Giverny –  Musée des impressionnismes, 20.00; Corelli: Sonata La Follia

17.8.2018 Giverny –  Musée des impressionnismes, 20.00; Vivaldi

16.8.2018 Giverny –  Musée des impressionnismes, 20.00; Puccini: Kvartet

28.7.2018 Ascona – Casa Milu 19.00; Wolf, Schulhoff, Piazzolla, Bach (kvartet)

29.6.2018 Sonc Festival –  Radeče, Cerkev sv. Petra, 19.30

28.6.2018 Sonc Festival –  Krško, Dvorana v parku, 19.30

26.6.2018 Sonc Festival –  Sevnica, Grad Sevnica, 19.30

23.6.2018 Sonc Festival –  Radeče, Dom kulture, 11.00 Glasbena matineja

19.1.2018 Maribor – Narodni dom, 19.30; Francaix, Schubert oktet

17.1.2018 Ljubljana – Slovenska filharmonija, 19.30; Francaix, Schubert oktet

16.1.2018 Celje – Narodni dom, 19.30; Francaix, Schubert oktet

15.1.2018 Nova Gorica – Kulturni dom, 20.15; Francaix, Schubert oktet

6.1.2018 Adergas – Cerkev Marijinega oznanenja, 18.00; Tanja Sonc violina, Dalibor Miklavčič orgle

5.1.2018 Radeče – Cerkev sv. Petra, 18.00; Tanja Sonc violina, Dalibor Miklavčič orgle

29.11.2017 St. Gallen – Forum St. Katharinen; duo z organistom Andreasom Judom, 18.00

23.9.2017 Vranski poletni večeri 2017 – Cerkev sv. Mohorja in Fortunata v Stopniku; duo z violistom Ribalom Molaebom, 20.00

9.9.2017 Libanon – Sami Makarem Cultural Center,  20.00

8.9.2017 Beirut – AUB Assembly Hall, 20.00

7.9.2017 Baissour – Jamil Molaeb Museum, 20.00
PHÖNIX QUARTET VIENNA
Tanja Sonc – Benjamin Herzl – Ribal Molaeb – Sary Khalife
Beethoven, Bartok, Shostakovich

5.8.2017 Lenk – Reformierte Kirche – http://www.konzerte-lenk.ch/
15.00; E. Ysayë: Solo Sonata op.27 št.6
20.30; F. Mendelssohn: Klavirski trio št.1 op.49
R. Schumann: Klavirski kvintet v Es-duru op. 44

15.7.2017 Sonc Festival – Radeče, Cerkev sv. Petra, 20.00

14.7.2017 Sonc Festival – Sevnica, Grad Sevnica, 20.00

13.7.2017 Sonc Festival – Kostanjevica na Krki, Galerija Božidar Jakac, 20.00

12.7.2017 Sonc Festival – Radeče, Cerkev sv. Petra, 20.00

13.6.2017 Zürich –  ZHdK: Diplomski recital, Orgelsaal, 20.00

12.6.2017 St. Gallen – Forum St. Katharinen, 19.00

19.12.2016 Volkshaus ZürichAkademisches Orchester Zürich,
P.I. Tchaikovsky: Koncert v D-duru op.35

15.12.2016 Stadthaus Winterthur – Akademisches Orchester Zürich
P.I. Tchaikovsky: Koncert v D-duru op.35

26.11.2016.Ljubljana, Slovenska filharmonija – Dobrodelni koncert Gallusovih varovancev, 19.30
A. Vivaldi: Letni časi-Poletje

24.11.2016 Ženeva – Recital

13.10.2016 Ljubljana, Cankarjev dom, Gallusova dvorana – Simfonični orkester RTV Slovenija
S.Prokofjev: Koncert v D – duru op.19, 19.30
Abonma Kromatika

10.10.2016 Sofija, Bulgaria Hall – Simfonični  orkester RTV Slovenija
S.Prokofjev: Koncert v D – duru op.19

23.9.2016 Studakerstrasse 22 Zürich – Recital – Live Music Now

9.-11.9.2016 Eggenfelden – Festival komorne glasbe

30.8.2016 Beirut, Bliss Street, The Assembly Hall – Molaeb Festival, 19.00

28.8.2016 Aley Mount – Lebanon, Jamil Molaeb Museum, Baissour – Aley – Molaeb Festival, 19.00

16.7.2016 Radeče, cerkev Sv. Petra – Sonc Festival, 20.00

15.7.2016 Ljubljana, Slovenska filharmonija – Sonc Festival, 20.00

14.7.2016 Kostanjevica na Krki, Galerija Božidarja  Jakca – Sonc Festival, 20.00

22.6.2016 Bruselj, Henry le Boeuf Hall – Simfonični orkester Akademije za glasbo
Saint Saëns: Havanaise

16.4.2016 St. Gallen, Teufen – Hauskonzert

12.4.2016 Zürich – Podium ZHdK, Prokofjev: Koncert v D-duru op.19, Saint Saëns: Havanaise

9.4.2016 Zürich – Hauskonzert

26.3.2016 – Jamil Molaeb Museum Baissour – Aley Mount – Lebanon
Tanja Sonc-Violina
Ihab Jamal-Violina
Ribal Molaeb-Viola

12.3.2016 – 13.3.2016 HohenstaufenEvangelische Kirche, 18.00

7.3.2016 RTV ARS Ženske v svetu glasbe : Tanja Sonc

21.1. 2016 Kunsthaus Zurich – Recital z Ioano Ilie, 18.00/ Konzert in rahmen des Notenstein la Roche- Konzertzyklus ‘Wort und Klang’

3. 10. 2015 Samobor – Komorni godalni orkester Slovenske filharmonije, solistka Tanja Sonc

29. in 30. 8. 2015 Jamil Molaaeb Museum Baissour – Alley Mount – Lebanon – Molaeb Festival For Chamber Music And Fine Arts

11. 7. 2015 Maribor – Festival Lent

13. 6. 2015 Berlin – Privatni koncert

10. 6. 2015 St. Gallen – Forum Sv. Katarine, 18.00

8. 6. 2015 Tbilisi – Državni konservatorij, Velika dvorana, 19.00

28.3., 29.3.2015 Hochenstaufen(Festival komorne glasbe) – Evangeličanska cerkev

23.1.2015 Maribor –  dvorana Union: Zagrebški solisti
Schubert: Rondo v A-duru D 438
Čajkovski: Valse-Scherzo v C duru op. 34

16.1.2015 Zurich –  Zhdk: Diplomski recital

1.12.2014  Ljubljana – Slovenska filharmonija: Recital – Recenzija Delo

28.11.2014 Maribor –  Kazinska dvorana: Recital

27.11.2014  Velenje –  Glasbena šola Frana Koruna Koželjskega: Recital

26.10.2014  Zurich – Podium Zhdk:  Violinklasse Nora Chastain

1.9. – 12.9.2014  Cervo – Masterclass z Noro Chastain

12.9.2014 Cervo – Cerkev sv. Katarine: Schubert Rondo v A-duru D 438
Festivalski orkester

4.9.2014 Cervo – Cerkev sv. Katarine: Recital

17.7.2014  Moskva – Recital

19.6 – 2.7.2014  Seiji Ozawa International Academy Switzerland

1.7.2014  Pariz – Theatre des Champs Elysees: Brahms: Godalni sekstet op. 18

28.6.2014  Geneva – Victoria hall: Brahms: Godalni sekstet op.18

26.6.2014  Roll – Cour du Chateau: Brahms: Godalni sekstet op. 18

30.5.2014  Cerkev v Fonsu, Francija: Koncert z godalnim kvintetom

23.5.2014  Zurich – Podium Zhdk: Schubert: Arpeggione D821
R. Clarke: Viola Sonata

13.5.2014  Zurich – Podium Zhdk:  L. van Beethoven: Sonata št. 8 op. 30
H. Wienawski: Polonaise brillante  op. 21

26.4. – 3.5. 2014  Aurora Music Festival Vanersbörg,  Švedska

30.4.2014  Vanersbörg Theatre:  J. Brahms: Klavirski kvintet
Fedrik Paulsson – violina
Tanja Sonc – violina
Tatjana Masurenko – viola
Gustav Rivinius – violončelo
Fabio Bidini – klavir

17.4.2014  Maribor – Velika dvorana SNG: Beethoven: Koncert v D-duru, op. 61
Simfonični orkester SNG MB

14.12.2013 Ljubljana – Cankarjev dom – Gallusova dvorana: Simfonični orkester RTV Slovenije
Vivaldi: Pomlad
Sarasate: Ciganske melodije

8.10.2013 Samobor  –  Crkva svete Anastazije – Recital

9.9.2013 Ljubljana – Viteška dvorana Križank – Recital

16.8. 2013 Osor – Crkva uznesenja blažene djevice Marije – Recital

4.3.2013 Ljubljana – Pediatrična klinika – Komorni orkester Mladi ljubljanski solisti
Vivaldi: Pomlad

5.3.2013 Maribor – Dvorana Union –  Recital